APS1040M330A
MFR.Part #
APS1040M330A
JLCPCB Part #
C47327250
Package
SMD,11.5x10mm
Description
33uH 4.44A 5.05A 91mΩ ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS