APS0530M1R5A
MFR.Part #
APS0530M1R5A
JLCPCB Part #
C47327182
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.5uH 24.7mΩ 8.3A 8.6A ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS