ABG08A40M560
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ABG08A40M560
JLCPCB Part #
C311463
Package
SMD,8x8mm
Description
1.49A 1.6A 148mΩ 56uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS