APD08845M100
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APD08845M100
JLCPCB Part #
C328279
Package
SMD
Description
10uH 3.1A 57mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS