ABG03A15N3R3
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ABG03A15N3R3
JLCPCB Part #
C253562
Package
SMD,3x3mm
Description
1.36A 1.36A 3.3uH 77mΩ ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS