CMSA150P03
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMSA150P03
JLCPCB Part #
C5203754
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 100nC@10V 110W 150A 30V 3V 5.8mΩ@4.5V 520pF 9.4nF DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS