CMSA040N10
MFR.Part #
CMSA040N10
JLCPCB Part #
C19724750
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 130A 180W 260pF 3.8mΩ@10V 4V 65nC@10V 7.3nF N-Channel DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS