B2541BW-3P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
B2541BW-3P
JLCPCB Part #
C339789
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 2.54mm 2.5A 250V 3 3P PA66 Phosphor Bronze Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS