A2501WV-6P
MFR.Part #
A2501WV-6P
JLCPCB Part #
C225392
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 2.5mm 250V 3A 6 6P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS