WF125US-008-01
Extended
Manufacturer
CHIN-BAN
MFR.Part #
WF125US-008-01
JLCPCB Part #
C52160430
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 15mm 1A 1x8P 8 8P Brass LCP Surface Mount,Vertical SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS