FP3J14A-B1Y14-P
Extended
Manufacturer
CHIN-BAN
MFR.Part #
FP3J14A-B1Y14-P
JLCPCB Part #
C49006143
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1.4mm 125V 14P 1A 1x14P 4.6mm Copper alloy Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=1.27mm Female Headers ROHS