1WF05-115005-00001
MFR.Part #
1WF05-115005-00001
JLCPCB Part #
C7432951
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 10.5mm 1A 1x5P 3.8mm 5 50V 5P 6.7mm Copper alloy LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS