BZT52C33W
Extended
Manufacturer
CBI
MFR.Part #
BZT52C33W
JLCPCB Part #
C2832641
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@23.1V 31V~35V 325Ω 33V 500mW 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS