TS-1185-W-2P-H1.8-160
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
TS-1185-W-2P-H1.8-160
JLCPCB Part #
C51927444
Package
SMD,3.9x3mm
Description
1.8mm 100,000 cycles 2.6N 3mm 5mm Black No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,3.9x3mm Tactile Switches ROHS