DC-0531-10A-0.8-9T
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
DC-0531-10A-0.8-9T
JLCPCB Part #
C49274285
Description
0.8mm 10A 42V 7.5mm DC Power Jack Right Angle Plugin DC Power Connectors ROHS