UCD32C12L01
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
UCD32C12L01
JLCPCB Part #
C729865
Package
SOD-323
Description
1 12V 13.3V 1pF 1uA 28V 7A@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS