30KPA64A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA64A/B
JLCPCB Part #
C522478
Description
104V 10uA 291.3A 30kW@10/1000us 64V 71.5V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS