SMDJ75CA
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ75CA
JLCPCB Part #
C85584
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 121V 24.8A 2uA 3kW@10/1000us 75V 83.3V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS