SMDJ170CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ170CA/TR13
JLCPCB Part #
C777606
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 10.9A 170V 189V 275V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS