SMD2920B300TF/15
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMD2920B300TF/15
JLCPCB Part #
C269187
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 1.8mm 12mΩ 15V 20s 3A 40A 48mΩ 5.44mm 5A 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS