SMD2920B185TF
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMD2920B185TF
JLCPCB Part #
C269182
Description
-40℃~+85℃ 1.25mm 1.5W 1.85A 150mΩ 2.5s 3.7A 30mΩ 33V 40A 5.44mm 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS