SMD2920B075TF/60
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMD2920B075TF/60
JLCPCB Part #
C269178
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.5W 1.8mm 100mΩ 10A 300ms 5.44mm 60V 7.98mm 750mA 950mΩ 2920 Resettable Fuses ROHS