SMD1812B260TF/16
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMD1812B260TF/16
JLCPCB Part #
C269148
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 100A 15mΩ 16V 2.1mm 2.6A 3.41mm 4.73mm 50mΩ 5A 5s 1812 Resettable Fuses ROHS