SMD1812B260TF/12
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMD1812B260TF/12
JLCPCB Part #
C269147
Description
-40℃~+85℃ 1.8mm 100A 12V 15mΩ 2.6A 3.41mm 4.73mm 55mΩ 5A 5s 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS