SMD1812B200TF/12
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMD1812B200TF/12
JLCPCB Part #
C269144
Description
-40℃~+85℃ 1.8mm 100A 12V 1W 20mΩ 2A 2s 3.41mm 3.5A 4.73mm 75mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS