SMD1812B160TF/16
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMD1812B160TF/16
JLCPCB Part #
C269142
Description
-40℃~+85℃ 1.6A 1.8mm 100A 100mΩ 16V 2.8A 3.41mm 30mΩ 4.73mm 800mW 800ms 1812 Resettable Fuses ROHS