SMD1812B035TF/30
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMD1812B035TF/30
JLCPCB Part #
C269126
Description
-40℃~+85℃ 1.25mm 1.7Ω 150ms 3.41mm 30V 350mA 4.73mm 400mΩ 40A 750mA 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS