SMD1210B150TF/16
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMD1210B150TF/16
JLCPCB Part #
C269167
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.8mm 100A 120mΩ 16V 2.8mm 3.43mm 300ms 30mΩ 3A 800mW 1210 Resettable Fuses ROHS