SMBJ85CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ85CA/TR13
JLCPCB Part #
C309992
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 137V 1uA 4.4A 600W 85V 94.4V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS