SMBJ13A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ13A/TR13
JLCPCB Part #
C309934
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 13V 14.4V 1uA 21.5V 28A 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS