SJD12A40L01
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SJD12A40L01
JLCPCB Part #
C313194
Package
SOD-123S
Description
-55℃~+150℃ 1 1kW@8/20us 1uA 3.1A 40V 44.4V 64.5V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-123S ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS