SMAJ36A-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ36A-AT/TR13
JLCPCB Part #
C523232
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 36V 400W 40V 58.1V 6.9A TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS