SMAJ15CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ15CA/TR13
JLCPCB Part #
C78400
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 15V 16.4A 16.7V 1uA 24.4V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS