BK60-090-DZ
MFR.Part #
BK60-090-DZ
JLCPCB Part #
C523031
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8A 200mΩ 40A 450mΩ 60V 7.2s 900mA 990mW 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS