SMAJ120CA-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ120CA-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523201
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 120V 133V 193V 1uA 2.1A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS