HFB-030C/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
HFB-030C/B
JLCPCB Part #
C775665
Package
SMD
Description
-40℃~+125℃ 100V 20uA 30V 33V 6kA@8/20us Bidirectional TVS SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS