BK60-030-DZ-E0.5
MFR.Part #
BK60-030-DZ-E0.5
JLCPCB Part #
C523019
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.55Ω 300mA 3s 40A 490mW 600mA 60V 700mΩ 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS