BK60-025-DI-E0.5
MFR.Part #
BK60-025-DI-E0.5
JLCPCB Part #
C523014
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1Ω 2.2Ω 2.5s 250mA 40A 450mW 500mA 60V 插件 Resettable Fuses ROHS