BK60-010-DZ
MFR.Part #
BK60-010-DZ
JLCPCB Part #
C268797
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 2.5Ω 200mA 380mW 40A 60V 7.5Ω 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS