5.0SMDJ90A/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5.0SMDJ90A/TR7
JLCPCB Part #
C522716
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 100V 146V 2uA 34.3A 5kW@10/1000us 90V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS