BK30-300-SZ
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
BK30-300-SZ
JLCPCB Part #
C194051
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
22mΩ 2W 30V 3A 40A 5.1mm 6A 70mΩ 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS