BK30-700SZ
MFR.Part #
BK30-700SZ
JLCPCB Part #
C268780
Package
Plugin
Description
-20℃~+85℃ 14A 3.8W 30V 30mΩ 40A 5mΩ 7A 插件 Resettable Fuses ROHS