BK250-400-SI
MFR.Part #
BK250-400-SI
JLCPCB Part #
C268765
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-20℃~+85℃ 10A 1W 1Ω 250V 3Ω 400mA 800mA 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS