BK250-200-DZ
MFR.Part #
BK250-200-DZ
JLCPCB Part #
C268763
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-20℃~+85℃ 10A 1W 200mA 250V 3Ω 400mA 5.1mm 6Ω 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS