BK250-180-SY
MFR.Part #
BK250-180-SY
JLCPCB Part #
C268762
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 10A 180mA 1W 1Ω 250V 3Ω 540mA 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS