BK250-145-SZ
MFR.Part #
BK250-145-SZ
JLCPCB Part #
C84768
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
145mA 15s 1W 250V 290mA 3.5Ω 3A 6.5Ω 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS