BK250-030-DZ
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
BK250-030-DZ
JLCPCB Part #
C268755
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1A 1W 250V 30mA 35Ω 60mA 90Ω 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS