BK16-700-SZ
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
BK16-700-SZ
JLCPCB Part #
C268789
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 100A 14A 16V 19mΩ 3W 5.1mm 7A 8mΩ 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS