BK16-600-SZ
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
BK16-600-SZ
JLCPCB Part #
C268788
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 100A 12A 13.5mm 16V 2.8W 25mΩ 3.3s 6A 9mΩ 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS