BK16-1200-SZ
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
BK16-1200-SZ
JLCPCB Part #
C268794
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100A 12A 16V 24A 3mΩ 4.2W 9mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS